Alko Alüminyum

      Yorum yok Alko Alüminyum

alko-aluminyum

Alko Alüminyum Kompozit

Ülkemizde Alüminyum sektörünün lider firmalarından olan Alko Alüminyum, 20 yılı aşkın bir süredir kaliteli alüminyum ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Firmanın ürettiği başlıca alüminyum ürünler ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:

  • Yassı alüminyum mamuller
  • Alüminyum kompozit paneller
  • Alüminyum profiller
  • Alüminyum aksesuarları

İçerikler

Söz konusu ürünlerin mekanik işleriyle distribütörlük konusunda uzunca yıllardan bu yana hizmet üreten Alko Alüminyum, bilgi alanında uzman ve profesyonel bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip olan firma, kaliteli ürünlerin üretilmesi konusunda da oldukça kabiliyetlidir.

Alko Alüminyum Üretim Kabiliyeti

Firma 2014 yılı itibariyle İmes Sanayi Sitesinde yer alan; 40.000 m2 stok kabiliyeti bulunan yeni tesisinde hizmet sunmaya başlamıştır. Günlük olarak 2.000 m2 alüminyum kompozit panel işleme kapasitesine sahip olan bu yeni tesis, oldukça geniş kapsamlı bir faaliyetin odağında da yer almaktadır. Tesiste pek çok yeni proje çizim çalışmaları yapılabildiği gibi projeler konusunda danışmanlık desteği de verilmektedir. Yine üretim maliyeti konusunda sektörde etkin opsiyonlar sunabilme kabiliyetine sahip olan Alko Alüminyum, mesleki tecrübesini kaliteli alüminyum ürünleriyle de buluşturmayı başarmaktadır.

alko-aluminyum-firmasi

Alüminyum kompozit panel ve alüminyum profil üretimi konusunda ülkemizin ilk 3 firmasından birisi olan Alko Alüminyum, sürekli olarak gelişim içerisinde olan bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Bu kapsamda 2016 yılı itibariyle Akpa Alüminyum ile iş ortaklığı yapan firma, 2017 ile 2018 yılında sektörün bir numaralı stok tutabilme kabiliyetine sahip olan distribütörlük firması olmuştur. Kurumsallaşma konusunda da oldukça gelişmiş olan firma, ülkemizin en kurumsal firmaları arasında yer almaktadır.

Alko Alüminyum yapmış olduğu markalaşma çalışmaları sonucunda ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi için gerekli olan adımları atmayı da başarmıştır. Bu doğrultuda kendisini sürekli olarak çağın gereklerine göre güncelleme kapasitesine sahip olan firma, en modern teknolojileri kullanmak konusunda da oldukça iddialıdır. Alko Alüminyum firması; sektörde yer alan kuruluşlarla iletişim konusunda da kendisini ispatlamış bir kurum olarak ön plana çıkmaktadır. Bu kapsamda İstanbul Ticaret Odası 56. Grup Demir Dışı Metaller Komitesi üyelisi olan firma, ayrıca yönetim kurulunda da yer almaktadır.

Alko Alüminyum İletişim Bilgileri

alko-aluminyum-giris

Alüminyum profiller, kompozit paneller, alüminyum aksesuarları ile yassı alüminyum mamuller konusunda sektörün lider firmaları arasında yer alan Alko Alüminyum, üretim kabiliyetini sürekli olarak geliştirmeyi başarmış bir firmadır. Bu doğrultuda personel yapısını sürekli güncelleyerek, personelin kabiliyet ve yeteneklerini sürekli geliştirebilen firma, alanındaki liderliğini sürdürmektedir.

Firmanın iletişim bilgileri ise şöyledir:

Telefon : +90 216 365 2556
Fax : +90 216 365 0015
Adres : İmes Sanayi Sitesi C Blok 306 Sk. No:16 – Ümraniye, İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir